Raporti i DASH/ Reagon Paloka: Trump i lëshoi raketat për Kim Ramën

N/kryetari i PD, Edi Paloka ka reaguar në një status në Facebook pas publikimit të raportit të DASH, ku theksonte se korrupsioni është i përhapur në Shqipëri në të gjitha degët e qeverisjes. Paloka thotë se Trump i lëshoi raketat për Kim Ramën, ndërsa tani pritet shpërthimi.

Raporti i Departamentit Amerikan te Shtetit …

Trump i leshoi raketat per Kim Ramen :

Zgjedhje te blera.

Qeverisje e korruptuar ne cdo dege te saj.

Drejtesi e kapur.

Media te kapura dhe te shantazhuara.

Raketat jane leshuar. Pritet shperthimi. A do e shpetoj bunkeri i Surrelit Kim Ramen…?