Humori: Veliaj bën bashkë Kim Jong Un dhe Moon Jae për të… mbjellur pemë

Takimi historik mes udhëheqësit të Koresë së Veriut, Kim Jong Un dhe Presidentit të Koresë së Jugut, Moon Jae-in, u kurorëzua me mbjelljen e një peme.

Dhe kudo ku mbillet një pemë, në këtë ngjarje të madhe nuk mund të mos mungonte Lali Eri.

Ja ku e ka çuar këtë herë fantazia në rrjet kryebashkiakun e Tiranës.