FOTOT: Kjo është 23 vjeçarja seksi që ndez tifozët e Bolognës

Kjo është Gloria Taglioli.

Bukuroshja sapo ka mbushur 23 vjeçe dhe është një ndër modelet më të kërkuara nga industria e modës.

Ndër të tjera, ajo njihet edhe si një ndër tifozet e zjarrta të Bolognës.

23 vjeçarja shërben si frymëzim për tifozërinë.