FOTOT: Kush e dërgon Sali Lushajn në protestë?

Sa herë që bëhen protesta janë disa emra që nuk mungojnë asnjëherë, këta ose kanë ‘shpirtin e protestës” ose kanë qejf të shohin zjarr dhe tym.

Në tubimin e sotëm në Kalimash, i cili kishte si qëllim kundërshtimin e taksës së rrugës ka qenë edhe Sali Lushaj, raporton Dita.

Lushaj njihet si një nga njerëzit e afërt të Sali Berishës dhe ka qenë për shumë vite truproja i tij.